لیست قیمت استیج

اجاره کف ال ای دی بلک لایت بصورت روزانه یا ثابت

عروس و داماد عزیز شما می توانید برای اجاره کف ال ای دی ( اجاره استیج رقص) همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

اجاره کف ال ای دی – اجاره استیج رقص – اجاره روزانه کف ال ی دی – بلک لایت – قیمت اجاره استیج رقص – اجاره استیج رقص بلک لایت – اجاره سن رقص تالار پذیرایی

استیج رقص در مراسم عروسی

یک نور پردازی عالی باید بتواند حال و هوای خوب و حس زیبایی را در مهمترین قسمت سالن عروسی یا همان سن رقص به کسانی که در حال رقص و شادی هستند را بدهد تا میهمانان در تمام ساعاتی که در جشن شما حضور دارن ،لذت برده و یک خاطره ی شیرین از مراسم با شکوه شما در ذهنشان باقی بماند و همچنین نتیجه خستگی زحمت هایی را که برای عروسی کشیده اید حاصل شود.

اجاره استیج رقص

این امکان برای شما عروس و دامادهای عزیز فراهم شده که می توانید با بررسی سالن پذیرایی خود ، ابعادی بطور مثال 4*4 یا 4*5 یا 5*6 و …. را به کارشناسان ما اعلام کرده ، تا بعد از بررسی، مناسبترین قیمت را به شما اعلام کنند. برای رزرو فقط کافی است که  روز مراسم را اعلام کرده و بقیه کار را به ما بسپارید. توجه داشته باشید که برای جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی حداقل 5 روز قبل از مراسم با کارشناسان ما هماهنگی بفرمایید .

 

اجاره استیج رقص در باغ تالار

اجاره استیج رقص بلک لایت

نگران نورپردازی و رقص نور و این که آیا میهمانان را سرگرم خواهد کرد یا نه نباشید.این کار میتواند به شکل های مختلف انجام شود .مثلا نورپردازی میتواند به شکل های گوناگون هندسی ومرتب در کف سالن و یا بر روی دیوارها و یا بر روی سقف سالن ظاهر شود.و در تمام طول جشن با پخش زیباترین افکت ها و طیف زیادی از رنگ ها به حالت های مختلف خود نمایی کند ،تا حس و حال خوب را به سالن عروسی شما ببخشد.

استیج تالار

کف ال ای دی بلک لایت در جشن ها

به زبانی ساده تنظیم کردن چراغ ها و لامپ ها به تنهایی نمیتواند نورپردازی به حساب اید بلکه ما برای این کار نیاز به یک کادر متخصص داریم تا در لحظات لازم بتواند این نورپردازی را تنظیم کرده و تغییر بدهد و در ضمن یک فرد ماهر باید بتواند ابزار الات خود را از دید همگان مخفی نگه دارد.
اجاره کف ال ای دی

اجاره کف نورانی تالار

اجاره استیج رقص نورانی

استیج رقص بلک لایت

از جدیدترین نوع نورپردازی از کف می باشد.شرکت مایسانور بزرگترین سازنده استیج رقص با دارا بودن کادری مجرب آماده ارائه زیباترین استیج های رقص بلک لایت (شیشه مشکی ) بصورت اجاره می باشد.

اجاره کف ال ای دی

وجود کف ال ای دی یا استیج رقص در جشن های مختلف علاوه بر آن که محیط برگزاری مراسم (محیط برگزاری مراسم می تواند سالنی از یک تالار ، یک باغ شخصی یا حتی پارکینگ منازل باشد) را بسیار زیبا و به یادماندنی کند ، علاوه بر آن میتواند در نقاطی که بصورت خاص آماده شده اجرا نمود که به زیبایی و خاص بودن آن قسمت بیافزاید، مانند سن رقص و یا محل نشستن عروس ودامادو…بسیار تاثیر گزار خواهد بود و زیبایی آن ها را دو چندان کند.

همچنین در صورت نیاز به خرید استیج رقص تالار کلیک کنید.

اجاره استیج رقص

نور پردازی حرفه ای در جشن ها برای فیلمبرداری و عکاسی در سالن از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که با در نظر گرفتن بکگراند نورانی و زیبا میتوان صحنه هایی بسیار زیبا را برای گرفتن عکس های زیبا و رویایی و خاطره انگیز بوجود آورد تا بعدها تبدیل به صحنه هایی شیرین در ذهنمان برای سالهای بعد شود. استیج اجاره ای

اجاره روزانه استیج رقص

اجاره استیج رقص در تالار پذیرایی

سعی کنید در مراسمتان از رنگ های مختلف استفاده کنید.از نکات بسیار مهمی که در زیبایی تالار پذیرایی بسیار مهم است به کار بردن یک رنگ آمیزی نورانی میباشد.تاثیر نورپردازیی حرفه ای در مراسم عروسی خیلی بیشتر از یک روش کاری و یک برنامه در تشریفات مجالس میتواند باشد و هست.

همان طوری که یک نوازنده با اجرای موزیک های زیبا و دل نشین جو بسیار زیادیی را برای میهمانان و عروس داماد ایجاد می کند و حس زیبایی را در آن ها به وجود می آورد ، وجود نور پردازی کف ال ای دی نیز نیروی آنها را چند برابر خواهد کرد. وجود نور پردازی خوب و عالی و تزیینات و دکوراسیون سالن باهم رابطه ی مستقیم دارند و نبود یکی بدون دیگری بی فایده خواهد بود ، زیرا نورپردازی دکور وتزیینات وگل وگیاه سالن عروسی را زنده کرده و موجب به چشم آمدن آن ها میشود و این ها باهم ایجاد یک فضای بسیار زیبا و حس خوش میکنند.
اجاره کف ال ای دی بلک لایت

برای اجاره استیج رقص ( کف ال ای دی) همین حالا با ما تماس بگیرید

فهرست
Call Now Button